Jak uczyć się SQLa?

Dominika

gru 5, 2022

Czy wiesz, że znajomość SQLa jest coraz częściej wymagana na stanowiskach pracy związanych z IT? Bazy danych są kluczową umiejętnością techniczną, którą każdy – niezależnie od ścieżki w IT – powinien znać. A do czego przyda Ci się SQL? Tego dowiesz się tutaj. Wiesz już co nieco na temat baz danych i chcesz się sprawdzić? A może zastanawiasz się nad przebranżowieniem? SQL może okazać się dobrym kierunkiem zmian – przekonaj się!

1. Opis mojego 14-tygodniowego kursu SQLa

 

Jako programista i trener z wieloletnim stażem stworzyłem kurs SQL, w którym ująłem całą moją wiedzę, doświadczenie i podejście do kursantów. To kurs online, który w 14 tygodni od podstaw w bardzo prosty sposób wprowadzi Cię w świat baz danych i języka SQL. Kurs SQL jest przygotowany w taki sposób, aby każdy (nawet bez doświadczenia w IT) zdobył pożądaną na rynku pracy wiedzę. Poznasz bazy danych w oparciu o najlepszą i najpopularniejszą bazę danych – Microsoft SQL Server. W każdym tygodniu nauki otrzymasz lekcje wideo, ćwiczenia z rozwiązaniami oraz dodatkowe materiały. Przez cały kurs rozwiążesz ponad 400 zadań! Do każdego otrzymasz rozwiązanie oraz nagranie, jak krok po kroku je wykonać. Zdobędziesz pożądaną na rynku pracy, najważniejszą umiejętność techniczną w IT – znajomość baz danych i języka SQL.

2. Moduły, jakich nigdzie indziej nie znajdziesz

 

Kupując kurs, otrzymasz jeden specjalny tydzień, który przygotuje Cię do rozmowy o pracę z baz danych. Oprócz tego kurs SQL zawiera specjalne moduły z najczęściej wykorzystywanymi elementami baz danych przez programistów, testerów i analityków. Dodatkowo kurs oprócz podstawowej wiedzy merytorycznej dotyczącej SQLa zawiera cenne materiały dot. rozmowy kwalifikacyjnej. Tymczasem zapraszam Cię do obejrzenia nagrania dot. rozmowy kwalifikacyjnej z baz danych, które znajdziesz na moim YouTubie.

Czy nadal zastanawiasz się, dlaczego spośród wszystkich kursów na rynku, masz wybrać akurat ten stworzony przeze mnie? Po pierwsze znajdziesz tam całą moją wiedzę – w kursie SQLa zawarłem 9 lat doświadczenia. Po drugie po moich kursach serio wiesz, jak używać SQLa w praktyce. Każdy, kto uczył się z moich materiałów, nauczył się baz danych. 🙂

3. Dla kogo jest ten kurs?

 

Jesteś w trakcie studiów i chciałbyś pogłębić swoją wiedzę z obszaru baz danych? Kurs SQL na pewno Ci w tym pomoże! A może myślisz nad zmianą pracy i zastanawiasz się, w którym kierunku mógłbyś pójść? Być może mój kurs podpowie Ci, czy IT to coś dla Ciebie. Niezależnie od tego, czy jesteś już w tej branży jakiś czas, czy zwyczajne potrzebujesz praktyki, czy też wahasz się nad przebranżowieniem, kurs SQL to strzał w dziesiątkę! W kursie znajdziesz mnóstwo zadań z rozwiązaniami. Zależy Ci na dobrym wpisie w CV i wyróżnieniu się na rynku pracy? Myślę, że ukończenie kursu Ci to zapewni. Podoba Ci się moja działalność i chcesz pomóc mi ją dalej rozwijać? Świetnie! Kup kurs SQL, a skorzystamy na tym razem!

4. Zobacz, ile możesz zyskać!

 
 • prawie 400 ćwiczeń z rozwiązaniami i omówieniem

 • 20 godzin materiałów wideo

 • nauka szukania rozwiązań

 • praktyczne przykłady spotykane w pracy i na studiach

 • 14-tygodniowy kurs online

 • dożywotni dostęp do kursu i aktualizacji

 • praktyczny moduł o przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej

 • specjalny tydzień dla testerów, programistów i analityków

 • certyfikat dla każdego, kto ukończył kurs

5. Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy

 

Nadal się wahasz? Niepotrzebnie! Jeśli po zakupie kursu okaże się, że nie jesteś z niego zadowolony, otrzymasz zwrot pieniędzy. Wszystkie moje kursy i szkolenia są najlepsze – innych nie prowadzę. Wszyscy jesteśmy ludźmi i możemy się ze sobą dogadać, dlatego nie musisz obawiać się zakupu. Założenie gwarancji satysfakcji jest proste: NIE PONOSISZ ŻADNEGO RYZYKA związanego z zakupem. Biorę to na klatę. 🙂 Jeżeli z jakiegokolwiek powodu zakupiony Kurs SQL nie spełnia Twoich oczekiwań, poinformuj mnie o tym w ciągu 30 dni od daty zakupu, a otrzymasz pełny zwrot pieniędzy.

Przeczytaj więcej

Nietypowe miejsca na szukanie pracy

Nietypowe miejsca na szukanie pracy

Zastanawiasz się nad tym, gdzie szukać pracy? Zamiast wysyłać swoje CV przez popularne portale z ofertami, możesz zdecydować się na zupełnie nietypowe metody. W ten sposób zwiększysz swoje szanse na ciekawe zatrudnienie i wyprzedzisz konkurencję. Sprawdźmy wspólnie,...

Jak zdobyć doświadczenie w IT zanim pójdziesz do pracy?

Jak zdobyć doświadczenie w IT zanim pójdziesz do pracy?

Chyba każdy, kto planuje się przebranżowić, zastanawia się, jak bez doświadczenia dostać pierwszą pracę w IT. Myślisz, że nie jest to możliwe? Głowa do góry! Najważniejsze jest wzbogacenie swojego doświadczenia przed rozpoczęciem pierwszej pracy. Poniżej przeczytasz,...

0 komentarzy

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dołącz do newslettera już dziś!
Zero spamu - tylko wartościowe treści!
Musisz już lecieć?
Zostaw swój adres e-mail i dołącz do BEZPŁATNYCH WEBINARÓW dotyczących SQLa!
 • „Jak uczyć się SQLa?” – 4 października
 • „SQL dla testerów” – 12 października