O mnie - Krystian Brożek ivermectin dosage for animals is ivermectin approved for coronavirus can ivermectin sheep drench be used on goats para sirve ivermectina ivermectina para personas ivermectina tabletas dosis para nios ivermectin uses and side effects how is ivermectin given to dogs
Krystian Brożek bazy danych sql vba excel

Trener z wieloletnią praktyką w zakresie nauczania technologii w obszarze IT, programista fullstuck, ze szczególnym uwzględnieniem zakresu baz danych. Specjalista, nauczyciel i partner biznesowy, który z wiedzą, umiejętnościami, pasją i zaangażowaniem wprowadza swoich słuchaczy w świat programowania. Współpracował m. in. z takimi  partnerami jak Apple, czy BZ WBK.

Ukończył studia wyższe na kierunku Informatyka, ze specjalizacją z zakresu Inżynierii systemów uzyskując stypendium naukowe. Zrealizował liczne certyfikowane szkolenia, m.in. Microsoft SQL Server i ISTQB. Jest współzałożycielem Sekcji Szkoleniowej Samorządu Studenckiego Politechniki Wrocławskiej „4S”. Zarządzał działem IT oraz Marketingu i promocji w ramach organizacji Politechniki Wrocławskiej i Uniwersytetu Ekonomicznego.

Wspiera w rozwoju kompetencji klientów indywidualnych, przedsiębiorców, organizacje publiczne. Prowadzi działalność szkoleniową w prywatnych i publicznych organizacjach edukacyjnych, aktywnie uczestniczył także w procesie kształcenia w ramach fundacji Uniwersytet Dzieci.

W swoim życiu kieruje się słowami Alberta Einsteina: „Jeśli nie potrafisz wytłumaczyć czegoś w prosty sposób, to znaczy, że tak naprawdę tego nie rozumiesz”.

Od kilku lat uczy funkcjonalnego wykorzystania technologii oraz oprogramowania w obszarze biznesowym i codziennym życiu.  Wie, że człowiek uczy się na błędach, dlatego stara się zachęcać uczniów do działań praktycznych. Jego podopieczni chwalą go za anielską cierpliwość, podejście pełne zaangażowania i umiejętność przekazywania wiedzy. Pod jego okiem nie tylko poznają świat IT, ale co najbardziej istotne w procesie nauczania technologii,  zaczynają samodzielnie go wykorzystywać. Ich trener zawsze służy im pełnym wsparciem i pomocą.

Prywatnie dzieli czas nie tylko pomiędzy nowe technologie i gry komputerowe, ale realizuje się artystycznie grając na gitarze i instrumentach klawiszowych. W każdej dziedzinie, która go pochłania rozwija się,  szuka nowych inspiracji i możliwości dzielenia się tym z innymi ludźmi.

Działa na rzecz rozwoju lokalnych społeczności oraz organizacji charytatywnych, angażując się regularnie m. in. w ogólnoświatową akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Możesz mnie spotkać: