Krystian Brożek bazy danych sql vba excel
Trener z wieloletnią praktyką w zakresie nauczania technologii w obszarze IT, programista fullstuck, ze szczególnym uwzględnieniem zakresu baz danych. Specjalista, nauczyciel i partner biznesowy, który z wiedzą, umiejętnościami, pasją i zaangażowaniem wprowadza swoich słuchaczy w świat programowania. Współpracował m.in. z takimi partnerami jak Apple, czy BZ WBK.

Ukończył studia wyższe na kierunku Informatyka, ze specjalizacją z zakresu Inżynierii systemów, uzyskując stypendium naukowe. Zrealizował liczne certyfikowane szkolenia, m.in. Microsoft SQL Server i ISTQB. Jest współzałożycielem Sekcji Szkoleniowej Samorządu Studenckiego Politechniki Wrocławskiej „4S”. Zarządzał działem IT oraz Marketingu i promocji w ramach organizacji Politechniki Wrocławskiej i Uniwersytetu Ekonomicznego.

Wspiera w rozwoju kompetencji klientów indywidualnych, przedsiębiorców, organizacje publiczne. Prowadzi działalność szkoleniową w prywatnych i publicznych organizacjach edukacyjnych, aktywnie uczestniczył także w procesie kształcenia w ramach fundacji Uniwersytet Dzieci, gdzie prowadzi zajęcia o tym, jak zaprogramować robota.

Ekspert na kierunku Tester oprogramowania na Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu. Od 2022 roku wykładowca na Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Stworzone przez niego kursy są do nabycia m.in. na oficjalnej stronie Heliona.

W swoim życiu kieruje się słowami Alberta Einsteina: „Jeśli nie potrafisz wytłumaczyć czegoś w prosty sposób, to znaczy, że tak naprawdę tego nie rozumiesz”.

Od kilku lat uczy funkcjonalnego wykorzystania technologii oraz oprogramowania w obszarze biznesowym i codziennym życiu. Wie, że człowiek uczy się na błędach, dlatego stara się zachęcać uczniów do działań praktycznych. Jego podopieczni chwalą go za anielską cierpliwość, podejście pełne zaangażowania i umiejętność przekazywania wiedzy. Pod jego okiem nie tylko poznają świat IT, ale co najbardziej istotne w procesie nauczania technologii, zaczynają samodzielnie go wykorzystywać. Ich trener zawsze służy im pełnym wsparciem i pomocą.

Prywatnie dzieli czas nie tylko pomiędzy nowe technologie i gry komputerowe, ale realizuje się artystycznie, grając na gitarze i instrumentach klawiszowych. W każdej dziedzinie, która go pochłania rozwija się, szuka nowych inspiracji i możliwości dzielenia się tym z innymi ludźmi.

Działa na rzecz rozwoju lokalnych społeczności oraz organizacji charytatywnych, angażując się regularnie m. in. w ogólnoświatową akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Możesz spotkać mnie tutaj:

Dołącz do newslettera już dziś!
Zero spamu - tylko wartościowe treści!
Musisz już lecieć?
Zostaw swój adres e-mail i dołącz do BEZPŁATNYCH WEBINARÓW dotyczących SQLa!
  • „Jak uczyć się SQLa?” – 4 października
  • „SQL dla testerów” – 12 października